21.04.2016

Tähelepanekud: Täna hommikul ei sundinud Pipit igaks juhuks veel jalutama. Eks ma natuke ikka muretsen selle SK trenni mõju pärast (ja uni oli liiga magus 😛 ). Käisime aias kontrollkäigul. Pipi jooksis, nautis liikumist. Nüüd mul küll vist enam seda “eile oli SK trenn, siis ei saa hommikul jalutama minna” vabandust kasutada ei kõlba 🙂 Rõõm on näha, kui Pipi energiat täis ja muretu tundub. Täpselt selline ta peakski olema. Selleks, et hommik täitsa raisku ei läheks, tegime hoopiski mitut võimlemisharjutust. Mis tuletab mulle meelde, et pean seda harjutuste tabelit natuke kohendama 🙂

Okou. Tulin töölt koju ja Pipi tagajalad olid kanged. Autosse hüppas ise. Metsa minnes jooksis algul ainult traavi, aga hiljem jooksis juba vabalt. Ilmselt oli tegu lihaste kangusega – kas hommikul oli mingi harjutus liiast? Ainus uus asi oli istu-seisa nii et esikäpad olid kõrgemal padjal ja tagakäpad madalamal padjal (loe: päris raske variant). Äkki oli see liig? Jalutuskäigu ajal muutus Pipi juba õige tormakaks. Tundus täpselt nagu see olukord, kus ise oled trenniga üle pingutanud ja üritad uuesti näiteks jooksma minna. Algul ei taha kohe üldse liikuma saada, kõik kohad nii kanged. Aga kui lõpuks liikuma saad, siis on juba täitsa okei.

Muide, üks hästi vahva asi juhtus ka. Pipi istus ise, täiesti omal initsiatiivil, täiesti korrektselt. Jesssss! Üks punkt kirjas 🙂 Seda ei olnud juba pea kaks aastat juhtunud!

Jalutuskäigud:
– hommik: –
– päev/pärastlõuna: 2,0 km (metsas, rihmast lahti)
– õhtu: –

Võimlemisharjutused:

Põrandal

Ebastabiilsel pinnal

Esikäpad kõrgemal

Külg kõrgemal

Raskuskeskme liigutamine

 2x EK, U
4x TK, TP V
 4x

Tagurdamine

 2x 3m

Istu-seisa

 3x 7 EK & TK, TP
2x 7 EK, U

Kehatunnetus

 3x siilid

Muud

 4x kavaletid

L – laud, TP – tasakaalupadi (V – väike või S – suur), U – uba, VP – võimlemispall, TL – tasakaalulaud, EK – esikäpad, TK – tagakäpad
Näiteks 1×7 tähendab, et tegime ühe korra 7 kordust
Tähistus “EK, TP” tähendab, et esikäpad tasakaalupadjal; “EK & TK, TP S” tähendab, et nii esikäpad kui ka tagakäpad olid suurel tasakaalupadjal.

Muud harjutused:

Lisasöök: Kongi-jagu Dr Stern pasteeti

Ilm: Päike, õhtul pilves

Aeg autopuuris kokku/sellest peale aktiivset liikumist: 20 min/ 10 min

Massaaž? Ei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s