15.05.2016

Tähelepanekud: Tänane päev oli ütlemata paljulubav. Kuni selle hetkeni, mil me maanteel õnnetusse sattusime. Tegu oli õnneks õnneliku õnnetusega, kus ainsateks kannatajateks olid mu armas Volli (minu auto) ja telefon, mis sai paanikahoos pooleks murtud. Saime sõbranna ja penidega maantee ääres vaadata, kuidas kaks päästebrigaadi minu korraldatud jama likvideerisid. Tundsin rõõmu oma ütlemata hästi käituvatest ning rahu säilitavatest koertest, kes meelsasti päästjatega sõprust sobitasid. Kuigi kui pildistamiseks läks, siis keeras Pipi demosntratiivselt selja 🙂

13234486_1036702426414493_1932486254_o

Kui õnnetus juhtus, siis olime parasjagu teel koju Kõrvemaa matkaradadelt. Pipiga tegime ca 3 km ringi, mis teda küll ära väsitas, aga ma süüdistan teda ennast 😀 Raja algul sattusime märgalale, kus Pipi väga hea meelega hullas. Võib olla, et natuke liigagi hea meelega. Kui Pipi ära hakkas väsima, siis jällegi kõndisime tema tempoga, puhkasime vahepeal (loe: Pipi ja Kino pidid ootama kuni mina ühe väga eksinud ja paanikas taksi kinni püüdsin). Taks leidis õnnelikult oma omanikud.

Võimlemisharjutusi tehes üllatab mind jätkuvalt, kui tugevaks Pipi on muutunud. Raskuskeset nihutades väsin mina enne ära kui tema. Istu-seisa tulevad ka väga ilusasti ja kontrollitult. Puhas rõõm on harjutusi teha 🙂 Pipi ise pakub mulle vahel ka sitsimist tasakaalulaual ja minuni jõudis info, et seda on täiesti okei teha, eriti kui Pipi ise pakub.

Mul on veel eelmise nädala kokkuvõte tegemata. Tahaksin selleks puhuks teha ülevaate meie kuue nädala harjutustest ja sellest, kui vähesest piisab koera elu oluliseks parandamiseks. Pidin seda täna tegema, aga seoses tänaste juhtumitega jääb see ilmselt homset ootama.

Jalutuskäigud:
– hommik: –
– päev/pärastlõuna: 3,0 km
– õhtu: –

Võimlemisharjutused:

Põrandal

Ebastabiilsel pinnal

Esikäpad kõrgemal

Tagakäpad
kõrgemal

Raskuskeskme liigutamine

1x EK L,
2x EK L, TK TP

Tagurdamine

Istu-seisa

2x 7 EK L

Kehatunnetus

Muud

“kiik” istumine TL

L – laud, TP – tasakaalupadi (V – väike või S – suur), U – uba, VP – võimlemispall, TL – tasakaalulaud, KP – kaldpind, EK – esikäpad, TK – tagakäpad
Näiteks 1×7 tähendab, et tegime ühe korra 7 kordust
Tähistus “EK TP” tähendab, et esikäpad tasakaalupadjal; “EK & TK TP S” tähendab, et nii esikäpad kui ka tagakäpad olid suurel tasakaalupadjal.

Muud harjutused: –

Lisasöök: –

Ilm: Päike ja nii, nii soe 🙂

Aeg autopuuris kokku/sellest peale aktiivset liikumist: 3 h / 1 h

Massaaž? Ei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s