16.05.2016

Tähelepanekud: Praegu on kerge paanika seoses auto puudumisega. Tööl käimine võtab kauem aega, jalutuskäigud tuleb kodu juures teha ja Pipi ei saa trennis kaasas käia. Samuti on hetkel probleeme jalutuskäikude pikkuse mõõtmisega, sest mul ei ole telefoni, kus endomondo või muu võimas äpp töötaks 😛 Peab praegu google mapsi usaldama… Lisaks mõtlen, et poes saan ju küll jalgsi käia, aga kas ma saaks selle poeskäigu kuidagi koertega jalutamisega ühildada? Mõtlemisainet jagub.

Täna jalutasime Pipiga vähe, aga võimlesime korralikult. Hetkel ma ei oskagi hinnata kumb Pipi jaoks olulisem on. Sama kehtib hommikute kohta: kui mul on aega ainult emma-kumma jaoks, siis kas pigem käia jalutamas või teha harjutusi?

Meie võimlemisharjutustest peaksin küll apsakate video tegema. Me teeme kõike võimlemist ju põhiliselt käe järgi ja vahel on Pipil segadus, et kas ainult esikäpad pinnal, tagakäpad või kõik käpad. Nii juhtus ka täna, kui tahtsin ainult Pipi esikäppasid toolile ja tagakäppasid põrandale. Kuidagi väga sujuvalt astus Pipi kõigi nelja käpaga toolile ja jäi serva peale istudes kõõluma. Minu kirjeldus ei ole üldse nii tabav kui see situatsioon ise 😀

 

Jalutuskäigud:
– hommik: –
– päev/pärastlõuna: 1,8 km (asulas, rihmas)
– õhtu: –

Võimlemisharjutused:

Põrandal

Ebastabiilsel pinnal

Esikäpad kõrgemal

Tagakäpad
kõrgemal

Raskuskeskme liigutamine

2x EK L,
2x EK L & TK TP

Tagurdamine

Istu-seisa

2x 7 EK L,
1x 7 EK L & TK TP

Kehatunnetus

Muud

L – laud, TP – tasakaalupadi (V – väike või S – suur), U – uba, VP – võimlemispall, TL – tasakaalulaud, KP – kaldpind, EK – esikäpad, TK – tagakäpad
Näiteks 1×7 tähendab, et tegime ühe korra 7 kordust
Tähistus “EK TP” tähendab, et esikäpad tasakaalupadjal; “EK & TK TP S” tähendab, et nii esikäpad kui ka tagakäpad olid suurel tasakaalupadjal.

Muud harjutused: –

Lisasöök: –

Ilm: vahelduv pilvisus, vihm

Aeg autopuuris kokku/sellest peale aktiivset liikumist: –

Massaaž? Ei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s