18.06.2016

Tähelepanekud: Jõudis kätte oodatud päev – plaanis oli käia Nõval ning seal ka koertega jalutada. Ja ei tahtnud teha päris 2-kilomeetrist ringi nagu Pipiga tavaliselt. Kui nii kaugele mindud, siis tuleb ka korralikumalt jalutada. Plaanisime teha kaks ringi, esimene ca 5 km ja teine ca 3 km. Kino tegi kogu matka kaasa (ja väsis päris ära, tema pole ka ju harjunud nii pikalt käima enam), Pipi ootas esimese osa autos ja tegi kaasa teise, väiksema ringi. Praeguseks on mul ka uuesti distantsi mõõtmise vahend olemas. Tegime Pipiga 3,3 km ringi ja võin julgelt öelda, et peale 2 km oli ta väsinud. Kõndisime aeglasemalt ja tegime vahepeal puhkepause. Pipi liiga kiuslikuks ei muutunud ja pärast magas tunde sügavalt ehk siis liialt ära me teda ei väsitanud. Varem olen märganud, et peale puhkepäeva jõuab Pipi ikka natuke rohkem kõndida. Kas seekord said saatuslikuks kaks puhkepäeva? Või pikk autosõit – auto ju loksutab ja Pipi istub tihti lamamise asemel, see väsitab ka kindlasti lihaseid? Või mingi muu faktor? Ilm näiteks oli vihmane – kas see mõutab Pipi väsimustaset? Küsimusi ja uurimismaterjali jagub 🙂 Kuna Pipi oli väsinud, siis me ei võimelnud täna.

Jalutuskäigud:
– hommik:  –
– päev/pärastlõuna: 3,3 km (metsas, rihmast lahti)
– õhtu: –

Võimlemisharjutused:

Põrandal

Ebastabiilsel pinnal

Esikäpad kõrgemal

Tagakäpad
kõrgemal

Raskuskeskme liigutamine

Tagurdamine

Istu-seisa

Kehatunnetus

Muud

L – laud, TP – tasakaalupadi (V – väike või S – suur), U – uba, VP – võimlemispall, TL – tasakaalulaud, KP – kaldpind, EK – esikäpad, TK – tagakäpad
Näiteks 1×7 tähendab, et tegime ühe korra 7 kordust
Tähistus “EK TP” tähendab, et esikäpad tasakaalupadjal; “EK & TK TP S” tähendab, et nii esikäpad kui ka tagakäpad olid suurel tasakaalupadjal.

Muud harjutused: –

Lisasöök: pisike seakont

Ilm: vihmane

Aeg autopuuris kokku/sellest peale aktiivset liikumist: 5h/2h

Massaaž? Ei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s