Eesmärgid

Realistlikest eesmärkidest ei ole mul õrna aimugi, aga ambitsioonid on suured 🙂 Ideaalis tahaksin, et Pipiga saaks agilityt joosta ja/või koeratantsuga tegeleda. Seda ei pruugi juhtuda, aga mingi siht peab silme ees olema. Samuti tahaks (tegelikult seda tahaks kõige enam), et Pipi saaks nii korda, et mul ei vajuks jalutades või muud tehes iga järsema liigutuse/hüppe peale süda saapasäärde. See on kohutav tunne, kui igas liigutuses näed potentsiaalset vigastust ja operatsiooni. Samuti on üks mu südamesoove, et Pipiga saaks palli mängida. Talle väga meeldib see, aga kahjuks pole ta enamus oma elust saanud palli mängida. Need on siis meie suured eesmärgid, mille nimel me võimleme ja pingutame.

Aga siin on meie eesmärgid lähiajaks 🙂

  1. Tahaksin, et Pipiga saaks pikemalt jalutada. Praeguse seisuga on meie limiit 2-2,5 km metsas/pehmemal pinnasel või 1,5 km osaliselt asfaltkatega teel. Üritaks selle tõsta augustiks 2016 tasemele 3 km metsas ja 2 km kõvemal pinnasel.
  2. Mai 2016 lõpuks tahaks, et Pipi istuks osa ajast korrektselt. Praegu on selline lugu, et kui talle öelda “istu”, siis ta istub korrektselt, aga kui ta ise lihtsalt niisama istub, siis alati on see istumine selline:
    SAMSUNG CSC
  3. Samuti tahaks mai 2016 lõpuks saavutada selle, et seistes ei hoia Pipi enam vasakut tagumist jalga kehast eemal. Lisaks võiks ta seistes hoida tagumisi jalgu vähem harkis. Pragune seis on selline:
  4. Jällegi mai 2016 lõpuks tahaks saavutada 1 cm suurema kintsu ümbermõõdu (Pipil, mitte mul), hetkeseis oli 33 cm vasak ja 32 cm parem. Ma loodan, et ei eksinud praegu numbritega 🙂