Müügitingimused

Veebipoe pipfit.wordpress.com (edaspidi Veebipood) omanik on PipFit OÜ (registrikood 14261425), asukohaga Viimsi põik 9, Tallinn

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale e-arvel vastavalt tellimusel väljatoodud eelistustele.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Hinnad ei sisalda ja neile ei lisandu käibemaksu.

Antud tooteid ei ole jooksvalt laos ning nende kohaletoimetamisaeg on ligikaudu 8 nädalat.

Tellimine toimub iga paari kuu möödudes, jooksvalt tellimusi tootjale ei edastata. Vastav info on ka tellimise lehel eraldi välja toodud.

Kauba tellimiseks tuleb ostjal sisestada soovitud tooted koos tootekoodide ja kogustega tellimisvormi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Tellimuse esitamiseks vajuta “Sisesta” või “Submit”.

Peale tellimuse saamist saadab Veebipood  ostjale e-arve, kus on välja toodud tellimuse maksumus koos kättetoimetustasudega. Tellimuse kinnitamiseks tuleb ostjal tasuda 50% arve summast 5 päeva jooksul (k.a.).

Tasumine toimub ülekandega Veebipoe arveldusarvele: PipFit OÜ, EE102200221066897764 (Swedbank). Ülekandele tuleb kindlasti märkida e-arve number.

Tellimuse täitmisega alustab Veebipood siis, kui e-arve on 50% ulatuses Veebipoe pangaarvele laekunud.

Tellimus tühistatakse, kui 5 päeva (k.a.) jooksul ei ole 50% e-arve summast Veebipoe arvele laekunud.

Kohaletoimetamine

Kaupu toimetatakse kohale Eesti piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja.

Kauba jõudmisel Eesti lattu teavitatakse sellest ostjat, misjärel tuleb ostjal tasuda ülejäänud 50% e-arvest. E-arve 100% laekumisel Veebipoe arveldusarvele postitab Veebipood kauba ostjaga kokkulepitud viisil 2 tööpäeva jooksul.

Võimalik kohaletoimetamisviis on SmartPost pakiautomaat, mille teenustasu alates 2,8€ sõltub tellitud kauba kogusest ning mõõtmetest. Kättetoimetamisaeg on kuni 2 päeva, erandiks on riiklikud pühad.

Veebipoega kokkuleppel on võimalikud ka teised kättetoimetamisviisid. Kaubale saab soovi korral ostja ka ise järgi tulla Meriväljale, aga ainult eelnevalt kokkuleppel. Ise järgi tulles saatmiskulusid ei rakendu.

Tellimuse täitmine

Tellimus täidetakse esimesel võimalusel pärast makse laekumist, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

Kui koostatud tellimuses läks midagi valesti, siis probleemide lahendamiseks ja täpsustamiseks kirjutage pipfit.k9@gmail.com

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kauba tagastamisõigus

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva peale kauba üleandmist.

Kaup peab olema  originaalpakendis, originaalarvega, kõigi markeeringutega ning ei tohi olla kasutatud. Kinnised kilepakendid ei tohi olla avatud! Originaalpakend peab olema terve.

Kauba tagastamise soovi korral peab ostja tegema Veebipoele vastavasisulise avalduse (avalduses märkida tagastamise põhjus, ostja nimi, ostukuupäev ja arve nr.) e-maili teel pipfit.k9@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Kui tagastatud kaup on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine (kokkuleppel).

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 14 tööpöeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Privaatsus

Ostja isikuandmed, mis on seotud ostude sooritamisega, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatale osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.